Hobby Market Potentiometru reglabil cu buton 3386P-1-503 50KΩ, 500mW
Hobby Market
Potențiometru reglabil cu buton 3386P-1-503 50KΩ, 500mW
Metoda de plata:
Netopia Payments Visa/Mastercard
16 In stoc
Durata de livrare: 1-2 zile lucratoare
Limita stoc
Adauga in cos
Cod Produs: 00006483 Ai nevoie de ajutor? 0742881623
Adauga la Favorite Cere informatii
  • Descriere
  • Review-uri (0)
Specificatii:
Tip potentiometru: de montare
Subtip potentiometru: orizontal, singura tura
Rezistenta: 50K
Putere: 500mW
Toleranta: +/- 10%
Caracteristici: lineare
Temperatura de lucru: -55 ----- +125 grade Celsius
Montaj: THT
Unghi rotatie: 300 grade +/- 10%
Dimensiuni: 9.53mm x 9.53mm x 4.83mm